Daniel Defoe: Robinson Crusoe élete és viszontagságai, Bp., 1897, Franklin-társulat. Nyolczadik KiadásPaget Walter rajzaival. Kiadói félvászon-kötött, kopott borítóval, foltos lapokkal.