Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 294

16 db Verne Gyula kötet: Utazás a hold körül, A rejtelmes sziget, Grant kapitány gyermekei, Utazás a holdba, Dél csillaga, Utazás a föld központja felé stb. Bp., 1895-99 körül, Franklin. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben. Kopott borítókkal és gerincekkel, helyenként kissé sérült gerinccel, címlapokon tulajdonosi névbejegyzéssel, két kötetben kötetben kijáró lapokkal.
17909.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Hegedüs Lajos Kandid Árnyak. Nevezetes bünesetek gyüjteménye. 1-2. kötet. (egybekötve) Királyi Pál (1818-1892) publicista és országgyűlési képviselő hagyatéki bélyegzőjével!  Pest, 1859. Heckenast. (Landerer és Heckenast ny.). VIII, 199 p., 1 sztl. lev. 251 p. 1 sztl. lev. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, . Gerinc sérült.
17910.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
11
Gróf Bánffy Miklós: Erdélyi történet I-III. köt.: I. köt.: Megszámláltattál... I-II. köt., II. köt.: És hijjával találtattál... I-II. köt. III. köt.: Darabokra szaggattatol. Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh. Átkötött aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, festett felső lapélekkel.
17911.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Homérosz: Íliász, Odüsszeia, Homéroszi költemények. Devecseri Gábor és Falus Róbert tanulmányaival. Ford.: Devecseri Gábor. Helikon Klasszikusok. Bp.,1960, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (424./600) példány.
17912.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17
Plutarkhosz: Párhuzamos életrajzok. Ford.: Máthé Elek. Helikon Klasszikusok. Bp.,1965, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (487./1100) példány.
17913.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
9
Boccaccio művei. Ford.: Jékely Zoltán, Végh György, Révay József, Molnár Imre, Majtényi Zoltán, Füsi József. Rózsa Zoltán jegyzeteivel, bibliográfiai áttekintésével és utószavával. Helikon Klasszikusok. Bp.,1964, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (1034./1100) példány.
17914.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bertolt Brecht színművei I-II. köt. Szerk.: Vajda György Mihály, Walkó György. Ford.: Nemes Nagy Ágnes, Réz Ádám, Ungvári Tamás és mások. Helikon Klasszikusok. Bp.,1964, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (1414./1750) példány.
17915.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
26
Thomas Mann elbeszélései. Ford.: Jékely Zoltán, Kosztolányi Dezső és mások. Helikon Klasszikusok. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (1054./1100) példány.
17916.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vergilius összes művei. Ford.: Lakatos István. Helikon Klasszikusok. Bp.,1967, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány. Számozott (1046./1700) példány.
17917.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Martin Andersen Nexö: Szürke fény. Fordította: Jánosy István. Helikon Klasszikusok. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben. Számozott (233./1100) példány.
17918.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jean Racine összes drámái. Ford.: Illyés Gyula, Nemes Nagy Ágnes, Szabó Lőrinc és mások. Helikon Klasszikusok. Bp.,1963, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben. Számozott (305./1350) példány.
17919.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Arisztophanész vígjátékai. Ford.: Arany János. Helikon Klasszikusok. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói műanyag védőfóliában. Számozott (704./1750) példány.
17920.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft