Hunt, Charles (1803-1877): Northampton Grand National Steeple Chase (The start), 1840. Kézzel színezett litográfia, papír. Üvegezett fa keretben. 40,5x60,5 cm / Hunt, Charles (1803-1877): Northampton Grand National Steeple Chase (The start), 1840. Hand coloured lithograph on paper. Framed. 40,5x60,5 cm
Hunt, Charles (1803-1877): Northampton Grand National Steeple Chase (Third fence), 1837. Kézzel színezett litográfia, papír. Üvegezett fa keretben. 37x59,5 cm / Hunt, Charles (1803-1877): Northampton Grand National Steeple Chase (Third fence), 1837. Hand coloured lithograph on paper. Framed. 37x59,5 cm
Kossuth Lajos imája a kápolnai elesettek felett 1849. évi Február 27 napján. Dekoratív, részben színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Képméret: 42x55 cm Ritka kőnyomat! Üvegezett keretben.