Metszetek

Tételek száma: 44

A Szent István rend díszöltönye. Litográfia. paszpartuban, üvegezett keretben 21,5x27 cm
10644.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar fegyverek a XV-XVI századból. Litográfia. paszpartuban, üvegezett keretben 21,5x27 cm
10645.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar viselet a XII-XIII századból. Litográfia. paszpartuban, üvegezett keretben 21,5x27 cm
10646.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar és kun viselet. Litográfia. paszpartuban, üvegezett keretben 21,5x27 cm
10647.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10648.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Olvashatatlan jelzéssel: Vadászok kutyákkal. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett, régi fa keretben, 52×71,5 cm
10649.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Denis Auguste Marie Raffet (1804-1860): Mária sírja (Tombeau de Mariah). Litográfia, papír, jelzett a litográfián nyomtatva. Auguste Bry nyomása. Kissé foltos, körbevágva. 19x25,5 cm
10650.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1800 Stefano Tofanelli (1752 - 1812) metszése Raffaello (1483-1520) után: Apollo isten szekéren. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos, sérült, körbevágva, kartonra ragasztva. 29x37,5 cm
10651.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), 5 db mű: Mondd, köszönöm!; Fiatal lány a középkorból; Az elrablás; A hullócsillagok; Az emberei tehetetlenség. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben cm
10652.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1900-1920 Rembrandt van Rijn (1606-1669): Hölgy kályha mellett. Fénynyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 23x19 cm.
10653.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Királyi vár Pozsonyban / Pressburg. Acélmetszet. 17x14 cm
10654.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1840 Ludwig Rohbock: A Vöröstorony szoros Erdélyben acélmetszet / Red-Tower canyon in Transylvania steel-engraving 25x17 cm
10655.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft