Üvegtárgyak Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2270660
11471
397
Glass-objects
Dreher- Haggenmacher Részvény Serfőződék Budapest - Kőbánya 0,45l feliratú üveg, kis kopásokkal, m: 28 cm 2380313
11472
397
Glass-objects
2 db csatos üveg. Margitszigeti kristály víz + felirat nélküli 2422026
11473
397
Glass-objects
Szűcs János Pátka, feliratos szódás / szikvizes üveg 2417560
11474
397
Glass-objects
Régi Unió szódásüveg, Szikvízgyárak Társulata Budapest, anyagában színezett, kopással, alján kis csorbával, m: 26,5 cm 2414415
11475
397
Glass-objects
cca 1930-1940 2 db régi román szódásüveg, anyagában színezett, kopásnyomokkal, m: 33 cm 2216722
11476
397
Glass-objects
10 db-os nagy üvegtétel, közte orvosi és karaf üvegek, m: 9 - 24 cm közötti méretekben 2417567
11477
397
Glass-objects
Régi Tasson gyógyszertári szikvíz üveg, anyagában színezett, csiszolt, kopott, csorbákkal, m: 21 cm 2415442
11478
397
Glass-objects
Türkiz kék gyógyszertári üvegcse. Anyagában színezett, beragadt dugóval. 13 cm 2422219
11479
397
3400
Glass-objects
Zwack dombornyomott likőrős üveg 27 cm 2422221
11480
397
3400
Glass-objects
Gschwindt dombornyomott likőrős üveg 26 cm 1969213
11481
397
Glass-objects
Dupla falú, kézzel festett üvegpohár, kis kopásokkal, d: 6,5 cm 2387672
11482
397
Glass-objects
4 db csiszolt üveg kompótos tálka. Hibátlanok 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft