Üvegtárgyak Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2418961
11592
397
Glass-objects
Üveg tortatál fedéllel, kopásnyomokkal, m: 13 cm, d: 23 cm 2418435
11593
397
Glass-objects
Zöld üveg váza, kopott, m: 28 cm 2387679
11594
397
Glass-objects
Kristály váza. Kis lepattanással 20 cm. 2403643
11595
397
Glass-objects
Vörös ólomkristály váza. Többrétegű, metszett, egy minimális lepattanással. 16 cm 2349356
11596
397
Glass-objects
Kristály hamutál, kis csorbával, d: 14,5 cm 2357230
11597
397
Glass-objects
Üveg hattyú figura 6,5 cm 2395535
11598
397
Glass-objects
Demizson, műanyag borítással, dugó nélkül. m: 30 cm 2386437
11599
397
Glass-objects
Kis üveg kiöntő, metszett, apró csorbával, m: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft