Üvegtárgyak Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2420121
11447
397
Glass-objects
Swarovski kristály nyuszi 3x3 cm Hibátlan 2420132
11448
397
Glass-objects
Swarovski kristály bagoly 6 cm Hibátlan 2381175
11449
397
Glass-objects
Swarowski kristály sün figura. Hibátlan. 6 cm 2386801
11450
397
Glass-objects
Antik papagájos dekoratív üvegpohár, anyagában színezett, kézzel festett, hámozott. Jelzés nélkül, kisebb kopásokkal, alján kis csorbával. m: 15 cm, d: 10,5 cm 2131885
11451
397
Glass-objects
Virágmintás üveg kupa fedéllel, kézzel festett, több rétegű, hámozott, belső perem alatt sérüléssel (lepattanással), jelzés nélkül, m:27 cm 2413340
11452
397
Glass-objects
Üveg váza. Fújt hutaüveg, csiszolt, hibátlan. 24 cm 2417591
11453
397
Glass-objects
Régi parfümös üveg, jelzett ezüst (Ag) szerelékkel, kupakkal és kanállal, néhány apró csorbával és kopásnyommal, m: 11 cm 2419020
11454
397
Glass-objects
Zöld parfümös üveg kicsi lepattanással. 12 cm 2419018
11455
397
28000
Glass-objects
Daum France jelzéssel üveg autó, kis kopásnyomokkal, h: 16 cm 2419061
11456
397
Glass-objects
Val St. Lambert jelzéssel sárga asztali kínálótál, karcolásokkal, d: 22 cm 2419057
11457
397
Glass-objects
Flygsfors jelzéssel üveg kosár, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2419069
11458
397
28000
Glass-objects
Salviati jelzéssel kék üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft