Holló Sándor Szatmár nagyméretű, antik ingás falióra, felesütős, üvegezett fa tokkal, zománcozott számlappal, működik. Kisebb kopásnyomokkal, 62x25x13 cm
Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm