Órák Tételek száma: 51
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2418614
11716
397
Watches
Jeep férfi karóra, kissé kopott fém tokkal, bőr szíjjal, vízálló, dátumkijelzővel, d: 37 mm 2199937
11717
397
38000
Watches
Régi faragott fa falióra kulccsal, számlapja kissé kopottas, nem működik, tetődísz laza, 65x24x14,5 cm 2223591
11718
397
Watches
Asztali óra/ vekker, számlapon "Garay János, órás és ékszerész Gyula" felirattal, üveglap hiányzik, nem működik, d: 9,5 cm 2418790
11719
397
Watches
Casio Edifice Illuminator férfi quartz karóra, No. 5380, másodperc mutatóval, stopperóra mutatókkal (perc, másodperc, 1/10 másodperc), naptár -, és világító funkcióval, és leírással, garanciakártyával, és egyéb papírokkal, eredeti dobozában, fém szíjjal, elemcserére szorul. 2418814
11720
397
Watches
Glend férfi quartz óra, fekete számlappal, másodperc mutatóval, naptár funkcióval, fém szíjjal, eredeti dobozában, elemcserére szorul. 2419403
11721
397
Watches
Króm talapzatú chelsea blue üveg lapú art deco stílusú asztali óra, nem működik, óra jelzések kettő kivételével hiányzik, kopásnyomokkal, h: 19 cm, m: 9,5 cm 2392601
11722
397
65000
Watches
15 darabos zsebóragyűjtemény- Érdekes márkákkal J. W. Wapinski és feliratos számlapokkal, mindegyik javításra szorul. Házi készítésű fa tartóban. 2171747
11723
397
44000
Watches
15 db-os régi zsebóragyűjtemény, többnyire működőképes állapotban, néhány óra számlapja sérült vagy repedezett, tárolódobozban 2272745
11724
397
44000
Watches
12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes. 2415160
11725
397
Watches
Schmeckendecker retro felesütős falióra. kulcs nélkül. Jelzett, működő állapotban 75 cm 2414387
11726
397
Watches
Asztali ébresztőóra fa talapzattal, fém házzal, kopásnyomokkal, nem kipróbált, üvegén repedéssel, 11x29 cm 2422667
11727
397
15000
Watches
Glashütte elektrochron, retró fali óra, kipróbálatlan, d: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft