15019.
397. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Száz képpel és térképekkel. Bp., Franklin Társulat, é.n. Kiadói aranyozott, festett, kissé kopott egészvászon kötésben.