Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 197

15000.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Mit élt át a Felvidék? Szerk.: Hangel László. Bp.,[1940], Felvidéki volt Politikai Foglyok Országos Érdekvédelmi Szövetsége, (Fővárosi-ny.), 686 p. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott egészvászon-kötés, de belül jó állapotban.
15001.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15002.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Belitzky János: Sopron vármegye története. I. kötet. Bp., 1938, Stephaneum. 1015+9 p. Kissé viseltes papírkötésben, térképmelléklettel.
15003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15004.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Manciu-Cuo vigoroso nei fotografi. Die junge Mandschurei in Bildern. Young Manchoukuo in pictures. Hsinking, 1938. Many photos of the occupied China and Chinese. Worn papír binding, kopott papírkötésben.
15005.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15006.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15007.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hastings and St. Leonards. Official handbook. Hastings, 1930-1931, The Hastings and St. Leonards Borough Association, 112 p. + 1 (Key map of Hastings & St. Leonards, 42x47 cm.) Angol nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói színes, illusztrált papírkötésben.
15008.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ambrózy Ágoston: Szőlőhegyek védőszentjei. Kézzel írt bejegyzéssel. Bp., magánkiadás, 1933. Papírkötésben, a borító hátsó részén szakadás, az elülső leszakadt. + 1957 Tokaj - Borászati-, szőlészeti kiállítás, hegyaljai vásár. Programfüzet reklámokkal, tokaji történelemmel, papírkötésben.
15009.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16
Bél Mátyás: Sopron vármegye leírása I. C sorozat, 2. kötet. Sopron város történeti forrásai. / Descriptio Comitatus Semproniensis I. Reihe C, Band 2. Quellen zur Geschichte der Stadt Ödenburg. Sopron, 2001, Soproni Levéltár. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Véres napok, cári rabok. From president to prison. Fordította: Sajó Aladár. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára.) Bp.,[1926],Franklin, 394 (helyesen: 294)+1 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, szakadt elülső szennylappal, a hátsó előzéklapon ceruzás jegyzetekkel.
15011.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft