15057.
397. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,37 EUR, 6,86 USD
Mary L. Jobe Akeley: Nyugtalan dzsungel. Ford.: Tábori Mihály. Bp., [1944], Folio. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, szakadt papír védőborítóban.