https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~2000001/Festetics-Rudolf-1865-1943-Emberevok-kozott-Nyolcevi-Csendes-oceani-hajozas-a-Tolna-ya~II2396876
2396876
15039
397
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
LeÃrás:
Festetics Rudolf (1865-1943): EmberevÅ‘k között. Nyolcévi Csendes-óceáni hajózás a "Tolna" yachton. 55 képpel és 1 térképpel. FordÃtotta: Sárosi Bella. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.+4+278+1 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Az oldalszámozáson belül szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras