Asztalos István: A hévizgyörki középkori templom. Egy XIII. századi romtemplom régészeti feltárása és műemléki helyreállítása. Múzeumi Füzetek. 39. sz. Aszód, 1989, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés.