2 800 Ft
Takáts Sándor: Rajzok a török világból I-III. köt. Bp., 1915-1917, MTA, VIII+438+1; 4+463+1; 457+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal, laza kötésekkel, a III. kötetben foltos lapokkal, rossz állapotban.