https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2000004/Carlyle-A-francia-forradalom-tortenete-I-III-kot-Forditotta-Barath-Ferenc-Vilagkonyvtar~II2415153
2415153
15655
397
Books: History
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Carlyle: A francia forradalom története I-III. köt. FordÃtotta: Baráth Ferenc. Világkönyvtár. Bp.,1913, Révai, 4+476+4; 4+491+5; 4+509+3 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borÃtón kis kopásnyomokkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
ÉlÅ‘ közvetÃtés
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: