Könyvek: Technika

Tételek száma: 16

Sármezey Endre: Diesel-motorok alkalmazása vasúti üzemekben. Bp., 1918, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17242.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
V. G. Mihajlov: Bányászati szerszámok. Ford.: Árvai László. Bp., 1952, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. 189 p. Kissé sérült, kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. Megjelent 1000 példányban.
17243.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Karl W. Butzer: A földfelszín formakincse. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. + Fülöp József: Az ásványi nyersanyagok története Magyarországon. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban, mellékletekkel.
17244.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kis Technikus Könyvtár 3 kötete:   Vásárhelyi István: Villamos modellmotorok építése.;  Gimesy Zoltán: Kis-transzformátorok készítése.;  Abramov-Hlebnyikov: Kis villanyomtorok házi készítése.  Bp., 1958-1959, Táncsics. Kiadói papírkötés.
17245.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17246.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tamás György, Virágh Iván: Zsiguli/Lada - Hogyan tovább? Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, a borítón kisebb sérülésekkel, pár helyen kissé gyűrött lapokkal, egyébként jó állapotban. + Lada VAZ-2104, VAZ-2105, VAZ-2107, VAZ-2121 típusú gépkocsik üzemeltetési utasítása, 76p, ábrákkal illusztrálva
17247.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17248.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Farkashegyi félévszázad. A MÁV Sportrepülő Egyesület és az MHSZ MÁV Repölő- és Ejtőernyős Klub 50 éve. Bp., 1980. Közdok.
17249.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,89
2,06
Magyar nyomdászok évkönyve 1909. XXI. évfolyam. szerk Novák László. Kiadói egészvászon kötés. Foltos borítóval, egy két első lap szélén ázásnyom
17250.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17251.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17252.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Finichiu Liviu: A Lada szerelése és javítása. Ábrákkal illusztrálva. H. n., 1991, Origo Press. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban, egy oldalon szakadással.
17253.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft