V. G. Mihajlov: Bányászati szerszámok. Ford.: Árvai László. Bp., 1952, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. 189 p. Kissé sérült, kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. Megjelent 1000 példányban.