Twain, Mark: Huckleberry Finn kalandjai. Bp., 1921, Athenaeum. Kiadói... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~2000017/Twain-Mark-Huckleberry-Finn-kalandjai-Bp-1921-Athenaeum-Kiadoi-felvaszon-kotes-kisse-k~II2421483
2421483
17359
397
Books: Tales
Leírás: Twain, Mark: Huckleberry Finn kalandjai. Bp., 1921, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert