Török Sándor: Kököjszi és Bobojsza újabb kalandozásai. Bp., 1948, Réva... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~2000017/Torok-Sandor-Kokojszi-es-Bobojsza-ujabb-kalandozasai-Bp-1948-Revai-Kiadoi-felvaszo~II2417599
2417599
17358
397
Books: Tales
Leírás: Török Sándor: Kököjszi és Bobojsza újabb kalandozásai. Bp., 1948, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: nagy_andras