2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Prato, Katharina: Süddeutsche Küche auf ihrem gegenwörtigen Standpunkte. Graz, 1885, Aug. Hesse's Buchhandlung. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Német nyelven. Borító, gerinc sérült, foltos, egy lap hiányzik.