1911 Az időjárás. Meteorológiai és csillagászati folyóirat. XV. évf. 1-12. sz., 1911. teljes évfolyam. Szerk. és kiadja: Héjas Endre. Bp., 1911, Pesti Könyvnyomda Rt., 8+384 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
Dr. Vidal F.: A gyermek ápolásáról, táplálásáról és neveléséről. Orvosi tanácsok fiatal anyák részére. Füzet papírkötésben. Vevey, Nestlé Henri-féle társaság, 1914.
cca 1920-35 össz. 73 db gyűjtői kártya különböző városok látképével, nevezetességeivel a történelmi Magyarország területéről, sok felvidéki és erdélyi helyszínnel (Lőcse, Kassa, Eperjes, Kolozsvár, Nagyszeben, Brassó stb.). 2 db foltos, 5,5x9 cm