Nyomtatványok

Tételek száma: 280

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér képtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az 1. rész hátsó borítója foltos, a 2. kötetben néhány képen sérüléssel.
13488.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1936 Hitler wie Ihn keiner kennt. 100 Bild-dokumente aus dem Leben des Führers. Heinrich Hoffmann- Baldur von Schirach. 96p. 100 képet tartalmazó kiadvány Papír kötésben, védőborító nélkül.
13489.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
1936 Das Opel-Programm 1936. Berlin, Adam Opel AG., 57 p. Német nyelvű Opel-prospektus fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott elülső borítóval, foltos hátsó borítóval, javított gerinccel.
13490.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1937 Vasi szemle, főszerkesztő: Pável Ágoston, IV. évf., 1-2. sz., kissé sérült kiadói papírkötésben
13491.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13492.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1937 Kurzweil Sándor Festékgyára Stabitol festéksorozat, reklám prospektus, foltos borítóval.
13493.

1937 Kurzweil Sándor Festékgyára "Stabitol" festéksorozat, reklám prospektus, foltos borítóval.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938 A Bútor, lakásberendezési folyóirat IV. évfolyam 1. szám
13495.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15
1938 Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus könyvjelző, 13x4 cm
13496.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938 A Bútor, lakásberendezési folyóirat IV. évfolyam 3. szám
13497.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13
A postai szállításból kitiltott vagy biróilag lefoglalt sajtótermékek jegyzéke. (Lezárva a P. R. T. 1938. évi 42-ik számával.) Jegyzetekkel, kiegészítésekkel ellátva. Bp., Madách Nyomda- és Könyvkiadóvállalat, 1938. Szakadt, hiányos papírkötésben.
13498.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1939 Név- és Tárgymutató a Turisták Lapja 1-50. évfolyamához (1888-1938), kiadta: Magyar Turista Egyesület, félvászon kötésben
13499.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1940 Budapesti helyszíneket ábrázoló képes leporelló, 10 fotóval (Keleti Pályaudvar, Széchényi-fürdő, Szent Gellért Szálloda, Szent Gellért szobor, Országház, Halászbástya, Kilátás a Gellérthegyről, Kilátás a Citadelláról, Nemzeti Múzeum, Horthy Miklós-híd.) Bőr-tokban.
13500.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft