1926-1943 3 db művészeti folyóirat: Literatura I. évf. 2. sz., 1926 februárius, 32 p. + Magyar művészet VI. évf. 6. sz., 1930 június, 60 p. + Magyar Élet VIII. évf. 10. sz., 1943 október, 32 p.
1929 Hungary Illustrated. A Review of Hungary's Past and Present. Szerk.: Donald, Robert, et al. 1. évf. Számos érdekes írással és képekkel. Kissé kopott, foltos félvászon kötésben.
A földgömb. A Magyar Földrajzi Társaság folyóiratának 3 száma: 1929. I. évf., 1-2. füzet, 1930. I. évf., 6. füzet. Illusztrált. Kissé foltos papírkötésben.
1929 Kiss Béla, Kiss Jenő: Régi Gobelinek és szőnyegek javítása. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Prospektus számos fekete-fehér képpel gobelinek és régi faliszőnyegek restaurálásáról, magyar, olasz, angol, német, francia és spanyol nyelvű kísérőszövegekkel és képaláírásokkal. Szakadt, ragasztott papírkötésben, helyenként szakadozott, kissé hiányos lapokkal, 39 p.
cca 1930-1940 Auto-Illustrierte. Német nyelvű autós folyóirat egy száma. Rüsselheim A. M., én., Adam Opel A.G., gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, szakadt, 24 p.
cca 1930-1940. Spindler & Hoyer KG: Werk für Feinmechanik und Optik. Göttingen, én., Mechanische Optische Werkstätten. Papírkötésben, kissé megviselt állapotban. Német nyelven.
1930 Filep Lajos: Feltöltés iszapolással és az iszap folyása nyílt csatornákban. Különlenyomat a Vízügyi Közlemények. 1930. január-június. Bp., 1930, K. M. Egyetemi Nyomda, 19 p.