Nyomtatványok

Tételek száma: 280

1925-1929 Ludovikás Levente 5 különböző száma, számos grafikai melléklettel, változó állapotban, az egyik szétvált
13464.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1926 Repülők tárgysorsjátéka dollár sorsjegy
13465.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1926-1943 3 db művészeti folyóirat: Literatura I. évf. 2. sz., 1926 februárius, 32 p. + Magyar művészet VI. évf. 6. sz., 1930 június, 60 p. + Magyar Élet VIII. évf. 10. sz., 1943 október, 32 p.
13466.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1928 Budapesti Szemle. Szerk.: Voinovich Géza. 1928 január-február, április-május, augusztus, december, 602-603, 605-606., 609-613. számok. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, 606., 609., 611.,612. számok felvágatlan példányok, jó állapotban.
13467.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1929 Hungary Illustrated. A Review of Hungarys Past and Present. Szerk.: Donald, Robert, et al. 1. évf. Számos érdekes írással és képekkel. Kissé kopott, foltos félvászon kötésben.
13468.

1929 Hungary Illustrated. A Review of Hungary's Past and Present. Szerk.: Donald, Robert, et al. 1. évf. Számos érdekes írással és képekkel. Kissé kopott, foltos félvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A földgömb. A Magyar Földrajzi Társaság folyóiratának 3 száma: 1929. I. évf., 1-2. füzet, 1930. I. évf., 6. füzet. Illusztrált. Kissé foltos papírkötésben.
13469.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1929 Kiss Béla, Kiss Jenő: Régi Gobelinek és szőnyegek javítása. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Prospektus számos fekete-fehér képpel gobelinek és régi faliszőnyegek restaurálásáról, magyar, olasz, angol, német, francia és spanyol nyelvű kísérőszövegekkel és képaláírásokkal. Szakadt, ragasztott papírkötésben, helyenként szakadozott, kissé hiányos lapokkal, 39 p.
13470.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930 Auto Rundfahrten in Budapest und Ungarn. Buszos városnéző túrák. Leporello kissé rojtos szélekkel
13471.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930-1940 Auto-Illustrierte. Német nyelvű autós folyóirat egy száma. Rüsselheim A. M., én., Adam Opel A.G., gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, szakadt, 24 p.
13472.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1930-1940. Spindler & Hoyer KG: Werk für Feinmechanik und Optik. Göttingen, én., Mechanische Optische Werkstätten. Papírkötésben, kissé megviselt állapotban. Német nyelven.
13473.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930 Amit bevallottak és amit nem a milliomosok és pesti gazdagok - a A Mi Lapunk szórólapja, kis szakadással
13474.

cca 1930 "Amit bevallottak és amit nem a milliomosok és pesti gazdagok" - a "A Mi Lapunk" szórólapja, kis szakadással

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1930 Filep Lajos: Feltöltés iszapolással és az iszap folyása nyílt csatornákban. Különlenyomat a Vízügyi Közlemények. 1930. január-június. Bp., 1930, K. M. Egyetemi Nyomda, 19 p.
13475.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft