Kálmán Jenő: 3 db Sicc könyv: Sicc. Sicc, a cirkuszban. Sicc, a Szaharában. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1988, Minerva. Kiadói kissé kopottas papírkötés.
Utazás a marsba! A mars bolygó foglya. Átdolgozta: Csángó Theofil. Bp.,én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
Sebők Zsigmond: Cserebogár urfi a tengeren. Bp., 1914, Singer és Wolfner, 38+1 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.