Utazás a marsba! A mars bolygó foglya. Átdolgozta: Csángó Theofil. Bp.,én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.