Lucinda Green: Az ifjú lovas. A lovaglás kézikönyve fiataloknak. Ford.: S. Kovács Judit, Sovány Andrea. Bp., 1994, SubRosa. 64 p. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
Selma Lagerlöf: Amikor én kislány voltam. G. Beke Margit fordítása. Bp, én., Athenaeum. Második kiadás. Belatini Braun Olga rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben. Foltos, kopott állapotban.