Militária

Tételek száma: 68

1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal, peremen BRONZ fémjellel T:2 patina / Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with not original ribbon, BRONZE hallmark on edge C:XF patina NMK 418.
31484.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal, peremen "BRONZ" fémjellel T:2 patina / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with not original ribbon, "BRONZE" hallmark on edge C:XF patina NMK 418.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal, peremen BRONZ fémjellel T:2- patina / Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with not original ribbon, BRONZE hallmark on edge C:XF patina NMK 418.
31485.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés nem hozzávaló mellszalaggal, peremen "BRONZ" fémjellel T:2- patina / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with not original ribbon, "BRONZE" hallmark on edge C:XF patina NMK 418.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1930. Katonai Mária Terézia Rend kitüntetés miniatűrjéhez tartozó fémjelzett 14K arany (Au) gyűrű, zománcozott miniatűr rátét lecserélve, gyűrű belső felén gravírozva KOLIN 1757 - VI / 18. (br.: 11,45/0.585) T:2- Hungary ~1930. Military Order of Maria Theresia decorations Au ring with hallmark. Rings enamelled miniature badge replaced, inside the ring engraved KOLIN 1757 - VI / 18. (gr.: 11,45g/0.585) C:VF
31486.

~1930. "Katonai Mária Terézia Rend" kitüntetés miniatűrjéhez tartozó fémjelzett 14K arany (Au) gyűrű, zománcozott miniatűr rátét lecserélve, gyűrű belső felén gravírozva "KOLIN 1757 - VI / 18." (br.: 11,45/0.585) T:2- Hungary ~1930. "Military Order of Maria Theresia" decoration's Au ring with hallmark. Ring's enamelled miniature badge replaced, inside the ring engraved "KOLIN 1757 - VI / 18." (gr.: 11,45g/0.585) C:VF

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 kis ph. Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:XF small edge errors NMK 427.
31487.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 kis ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon C:XF small edge errors NMK 427.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:1- patina Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:AU patina NMK 427.
31488.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:1- patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon C:AU patina NMK 427.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen, modern mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:2- karc Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated Br decoration, hallmark on edge, on modern ribbon. Sign.: BERÁN L. C:VF scratched NMK 433.
31489.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen, modern mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:2- karc Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, hallmark on edge, on modern ribbon. Sign.: BERÁN L. C:VF scratched NMK 433.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
~1940. I. osztályú levente díszjelvény ezüstözött, zománcozott Cu jelvény (59x45mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1940. Levente Badge of Honour, 1st Class silver plated, enamelled Cu badge (59x45mm) C:XF enamel error Sallay 200/a.var
31490.

~1940. "I. osztályú levente díszjelvény" ezüstözött, zománcozott Cu jelvény (59x45mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1940. "Levente Badge of Honour, 1st Class" silver plated, enamelled Cu badge (59x45mm) C:XF enamel error Sallay 200/a.var

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:2 kis oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF small oxidation NMK 428.
31491.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:2 kis oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF small oxidation NMK 428.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:1- patina Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU patina NMK 428.
31492.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:1- patina Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:AU patina NMK 428.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére (2x) cink emlékérem mellszalag nélkül Szign.:BERÁN T:2,2- Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania (2x) zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF,VF
31493.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" (2x) cink emlékérem mellszalag nélkül Szign.:BERÁN T:2,2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" (2x) zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF,VF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 kis patina Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF small patina NMK 429.
31494.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 kis oxidáció Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF small oxidation NMK 429.
31495.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 kis oxidáció Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF small oxidation NMK 429.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft