https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 68

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ausztria 1932. Osztrák Háborús Emlékérem Br emlékérem szalagon kardokkal T:2 Austria 1932. Great War Commemorative Medal Br decoration with ribbon and swords C:XF
31508.

Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" Br emlékérem szalagon kardokkal T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" Br decoration with ribbon and swords C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2
Belgium ~1900. Korona Rend Nagykeresztjének csillaga zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon /  Belgium ~1900. Order of the Crown, Star of the Grand Cross enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
31509.

Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon / Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 kis ph. Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration, with ribbon C:XF small edge error
31510.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 kis ph. Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with ribbon C:XF small edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2 Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration, with modern ribbon C:XF
31511.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:2 Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with modern ribbon C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Finnország 1942. Finn Oroszlán Rend Középkereszt aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. A.T. (A. Tillander) gyártói jelzés és 813H ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. Order of the Lion Commanders Cross gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With A.T. (A. Tillander) mark and 813H hallmark on ear (49mm) C:XF
31512.

Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
EUR
,
264,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1960. Dunquerke Medál 1940 Br kitüntetés mellszalagon T:2 France 1960. Dunkirk Medal 1940 Br decoration with ribbon C:XF
31513.

Franciaország 1960. "Dunquerke Medál 1940" Br kitüntetés mellszalagon T:2 France 1960. "Dunkirk Medal 1940" Br decoration with ribbon C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Franciaország ~1990. Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France egyoldalas Br plakett műanyag tokban (63mm) T:2 France ~1990. Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France one-sided Br plaque in plastic case (63mm) C:XF
31514.

Franciaország ~1990. "Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France" egyoldalas Br plakett műanyag tokban (63mm) T:2 France ~1990. "Mission Militaire - Budapest - Ambassade de France" one-sided Br plaque in plastic case (63mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy-Britannia 1945. Háborús érem 1939-1945 fém kitüntetés mellszalaggal. Szign.: PM T:1- Great-Britain 1945. War Medal 1939-1945 metal decoration with ribbon. Siign.: PM C:AU
31515.

Nagy-Britannia 1945. "Háborús érem 1939-1945" fém kitüntetés mellszalaggal. Szign.: PM T:1- Great-Britain 1945. "War Medal 1939-1945" metal decoration with ribbon. Siign.: PM C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
4
Nagy-Britannia 1945. Védelmi érem 1939-1945 fém kitüntetés mellszalaggal. Szign.: HP T:1- Great-Britain 1945. The Defence Medal 1939-1945 metal decoration with ribbon. Sign.: HP C:AU
31516.

Nagy-Britannia 1945. "Védelmi érem 1939-1945" fém kitüntetés mellszalaggal. Szign.: HP T:1- Great-Britain 1945. "The Defence Medal 1939-1945" metal decoration with ribbon. Sign.: HP C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
7
Nagy-Britannia 1945. Az Olaszország csillag Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Great-Britain 1945. The Italy Star Br decoration with ribbon C:AU
31517.

Nagy-Britannia 1945. "Az Olaszország csillag" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Great-Britain 1945. "The Italy Star" Br decoration with ribbon C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
11
Nagy-Britannia 1945. Az 1939-1945 Csillag Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Great-Britain 1945. The 1939-1945 Star Br decoration with ribbon C:AU
31518.

Nagy-Britannia 1945. "Az 1939-1945 Csillag" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Great-Britain 1945. "The 1939-1945 Star" Br decoration with ribbon C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
2
Nagy-Britannia 1945. Háborús érem 1939-1945 + Védelmi érem 1939-1945 + Az Olaszország csillag + Az 1939-1945 Csillag kitüntetésekhez tartozó szalagsávok összefűzve T:1- Great-Britain 1945. War Medal 1939-1945 + The Defence Medal 1939-1945 + The Italy Star + The 1939-1945 Star Br decoration with ribbon C:AU
31519.

Nagy-Britannia 1945. "Háborús érem 1939-1945" + "Védelmi érem 1939-1945" + "Az Olaszország csillag" + "Az 1939-1945 Csillag" kitüntetésekhez tartozó szalagsávok összefűzve T:1- Great-Britain 1945. "War Medal 1939-1945" + "The Defence Medal 1939-1945" + "The Italy Star" + "The 1939-1945 Star" Br decoration with ribbon C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz