Festmények és grafikák Tételek száma: 328
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2395896
10276
395
Szász Endre (1926-2003): Remény. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (51/100). 29,5×39 cm 2378182
10277
395
Szekeres István (1927-): Portré (cím nélkül). Akvarell, papír, jelzett. 30×21 cm 2386394
10278
395
Szemethy Imre (1945- ): Cím nélkül. Rézkarc, papír. Jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével. 9,5x14,5 cm 2386350
10279
395
Szemethy Imre (1945- ): Szibilla. Rézkarc, papír. Jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével. 28,5x19,5 cm 2402564
10280
395
Szennik György (1923-2007): Sorokparti fák. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 29×49 cm 2400620
10281
395
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia, Canal grande. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23x28,5 cm 2282099
10282
395
Szentmiklóssy Erzsébet (1931-): Táj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. Lapdeformációval, bal szélén kisebb szakadással. 48x68,5 cm 2378821
10283
395
Szilágyi Teréz (1954-): Vörös kép (cím nélkül), 1992. Akvarell, pasztell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 17×21 cm 2359703
10284
395
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Litográfia, papír, jelzett. Lap bal széle kasírozva. 50×38,5 cm 2397042
10285
395
38000
Szlabey Zoltán (1956-): Katicák. Pasztell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, fa keretben, 58,5×39 cm 2379456
10286
395
40000
Szüle Péter (1886-1944): Hölgy arcképe (feltételezhetően Szüle Péter egy rokonának portréja). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett keretben, 60×44 cm. 2398151
10287
395
Szunyoghy András (1946-): Balatoni táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben. 7×19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft