Szlabey Zoltán (1956-): Katicák. Pasztell, papír, jelzett, kartonra ka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/395/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szlabey-Zoltan-1956-Katicak-Pasztell-papir-jelzett-kartonra-kasirozva-fa-keretben-58-5~II2397042
2397042
10285
395
38000
Kikiáltási ár:
38 000 Ft 102,70 EUR , 111,76 USD
Leírás: Szlabey Zoltán (1956-): Katicák. Pasztell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, fa keretben, 58,5×39 cm
: pelikán_kristóf