Festmények és grafikák Tételek száma: 328
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2354518
10300
395
Udvary Pál (1900-1987): Női akt. Szén, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán vázlatok. Kissé foltos. 34,5×24 cm 2354560
10301
395
Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Sérült. Kissé foltos. 35x25 cm. 2345626
10302
395
Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja, 1918. Kréta, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 48,5×32 cm 2357714
10303
395
4400
Ujváry Lajos (1925-2006): Napozók. Akvarell, toll, papír, jelzett. 22,5x16 cm 2377653
10304
395
Ujváry Lajos (1925-2006): Arckép, 1960-as évek. Olaj, karton, jelzett. 44,5x33,5 cm 2382670
10305
395
Ujváry Lajos (1925-2006): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19,5 cm 2357733
10306
395
4400
Ujváry Lajos (1925-2006): Lenni vagy nem lenni. Akvarell, papír, jelzett. 24x15 cm 2399833
10307
395
Ujváry Lajos (1925-2006): Tere-fere. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 23,5x35,5 cm 2347424
10308
395
Urbán Gábor (1946-): Vihar és tűz a pusztán. Olaj, farost, jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 50x60 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 36. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2386038
10309
395
Vágfalvi Ottó (1925-2015): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Keretben, 80×30 cm 2379571
10310
395
Vajda Ferenc (1892-?): Táncolók. Akvarell, papír, jelzett. Lap széle sérült, javított. 27,5x39,5 cm 2402594
10311
395
4800
Várdeák Ferenc (1897-1971): Utcarészlet. Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben, 24×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft