Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2392520
11324
394
Rosenthal porcelán tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 12,5 cm 2393242
11325
394
Rosenthal aranyozott peremű porcelán váza, peremén kis hibával, jelzett, m: 29 cm 2389667
11326
394
26000
Rosenthal porcelán süteményes készlet: füles tálca, jelzett, hibátlan, 30x27,5 cm + 12 db tányér, jelzettek, az egyiken hajszálrepedéssel, d: 17 cm 2389367
11327
394
Rosenthal porcelán karácsonyi fali tál, jelzett, hibátlan, d: 22 cm 2387368
11328
394
Meisseni porcelán nagyméretű tál, virágos-hagymás mintával, máz alatti kék festéssel. Jelzett, a szélén egy részen javított. 36,5x27,5 cm 2387351
11329
394
Meisseni Thun Klösterle porcelán szószós tál aljjal, virágos-hagymás mintával, máz alatti kék festéssel. Jelzett, alján lepattanásokkal. 22x14x10 cm 2389372
11330
394
Hutschenreuther madaras porcelán fali tál, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm 2318724
11331
394
Cukortartó doboz, csészével és csészealjjal, kézzel festett, cukortartó sérült, több helyen repedéssel 2318716
11332
394
Wernigerode porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2365993
11333
394
Ens porcelán bonbonier, fedelén plasztikusan rózsával díszített, kézzel festett, rózsán apró lepattanással, h: 9 cm, 15,5x8 cm 2365982
11334
394
Porcelán pipa hamutartó, nagyobbik mélyedésben parafa applikációval, kopásnyomokkal, h: 4 cm, d: 15 cm 2366079
11335
394
Antik porcelán amfora váza, matricás, jelzés nélkül, formaszámmal, kopásnyomokkal, alsó peremén apró sérüléssel, m: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft