Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2386694
11300
394
Hollóházi porcelán kék fedeles váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2386684
11301
394
Hollóházi porcelán zenélő kisfiú, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2386667
11302
394
Hollóházi porcelán térdelő lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2386493
11303
394
Hollóházi porcelán lány paprikával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2391099
11304
394
Aquincumi porcelán ülő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm 2109934
11305
394
Aquincumi Badacsony, Hévíz, Veszprém, 3 db emlékporcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal 2386950
11306
394
Aquincumi porcelán nadrágot húzó kislány figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan m:10 cm 2386905
11307
394
Aquincumi porcelán női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26 cm 2386557
11308
394
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, gyári repedéssel, m: 23 cm 2386548
11309
394
Aquincumi porcelán matyó fiú, kézzel festett, jelzett, festékkopással, m: 25 cm 2386542
11310
394
Aquincumi porcelán lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2392935
11311
394
Aquincumi porcelán kínáló szett, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×8 és 18×11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft