Bolhapiac

Tételek száma: 595

Régi fém fényképvágó, fa nyéllel, 25,5x7,5 cm
11739.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930-1940 Régi sámfapár férfi cipőhöz, állítható, Stop jelzéssel, h: 30 cm
11740.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1930-1940 Régi sámfapár női cipőhöz, 38-as méret, jó állapotban
11741.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Fotóalbum, 200 férőhelyes, 9x15 cm méretű fotókhoz, írható címkékkel, negatívok tárolásához külön zsebbel. Újszerű állapotban, 23x17,5 cm
11742.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
Fotóalbum, 200 férőhelyes, 10x15 cm méretű fotókhoz, írható címkékkel, negatívok tárolásához külön zsebbel. Aranyozott díszítésű borítóval, védőfóliával, újszerű állapotban, 25x19 cm
11743.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
20
4 db nagyméretű kagyló, szép állapotban, kb. 13,5x12 cm
11744.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kalmuck Yamandaga mongol istenség, festett gipsz maszk, falra akasztható, apró sérülésekkel, 17,5x9,5 cm
11745.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Tara mongol istennő, festett gipsz maszk, falra akasztható, kisebb kopásokkal, 18,5x10,5 cm
11746.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1968 Magyar Labdarúgó Válogatott bajnokcsapata a mexikói olimpián, szövet emlékzászló a csapat tagjainak képével, aranyozott díszítéssel. Kopottas felirattal, kissé foltos. 34x22 cm
11747.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1935-1940 Bőr iskolatáska, benne korabeli tanszerek, írószerek (Schüler, Turán, stb.), üres füzetek, imádságoskönyv, iskolai oklevelek, egykori tulajdonosának fényképe. Szépen megőrzött, érdekes oktatástörténeti anyag. 30x21 cm
11748.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1947-1953 4 db Elida Kék-vörös címeres szappan, különböző eredeti csomagolásban
11749.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Régi falra akasztható barométer, fa és fém, hőmérővel, törött üveglappal, kis sérülésekkel. 23x12,5 cm
11750.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft