Bolhapiac Tételek száma: 595
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2384846
11727
394
Flea Market
cca 1980 2 db retró asztali lámpa, fém illetve műanyag, az egyik dekoratív üveg búrával, nem kipróbáltak, kisebb sérülésekkel, kopásokkal. m: 25 cm 2384841
11728
394
Flea Market
cca 1990 2 db retró General Electric nyomógombos telefon, piros színben, elemes, nem kipróbált kisebb kopásokkal. Modell: 2-9235A 2384970
11729
394
Flea Market
2 db régi réz súlykészlet (8 db) fa dobozban, jelzettek, az egyik hiányos, a dobozok teteje lejár, 14x7x5 cm 2384976
11730
394
Flea Market
Réztárgy tétel (3 db): kiöntő levélmintás díszítéssel, India jelzéssel + kisméretű kupa, kopásokkal, kis horpadásokkal + füles edény, horpadásokkal, patinás állapotban. m: 10 cm, 17,5 cm 2384931
11731
394
Flea Market
Seiuer jelzésű kerámia pipa fém szerelékkel 9x9 cm + 3 db régi szipka 2387181
11732
394
Flea Market
Dekoratív fém gyertyatartó, kissé kopott, m. 34 cm 2385113
11733
394
Flea Market
Réz ágyú dísz fa részekkel. 17 cm 2384993
11734
394
Flea Market
Ecet és olajtartó fa állvány 2 db üveggel, fa dugókkal, kopásokkal, 21x9x17 cm 2385000
11735
394
Flea Market
Régi csiszolt üvegkorsó fém fedéllel, a fedélen RA monogrammal, kis csorbákkal, karcolásokkal, m: 11 cm 2388685
11736
394
Flea Market
Retró elemlámpa, Bárány P. felirattal, elemek nélkül, nem kipróbált, h: 18 cm 2388697
11737
394
Flea Market
Régi újságolvasó keret, 67x30 cm 2388729
11738
394
Flea Market
Faragott fa henger alakú doboz, Farkas jelzéssel, a fedele javított, m: 11,5 cm, d: 10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft