Bolhapiac Tételek száma: 595
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2384988
11715
394
Flea Market
2384989
11716
394
Flea Market
Cipősdoboznyi tengeri csiga, kagyló kb 80-100 db 2384953
11717
394
Flea Market
2384974
11718
394
Flea Market
8 db klf méretű csőkulcs 14-21 méretig 2384952
11719
394
2200
Flea Market
3 db nagy méretű fém és egy gumi kalapács 2384954
11720
394
Flea Market
Kb 1000 db 4-es lapos alátét 2384985
11721
394
Flea Market
2384897
11722
394
Flea Market
Fa könyvbölcső. Faragott, lakkozott, jelzett, fa. 1918-as dátummal. Szétszedhető 42 cm 2384899
11723
394
Flea Market
2 db kis lakkozott fa dobozka 7 cm, 10 cm Kopásokkal. 2384903
11724
394
Flea Market
1988 Szöuli Olimpia. Lakkozott fa doboz fiókokkal. Réz veretekkel. Az olimpia réz emblémáival. 24x12x13 cm 2384904
11725
394
Flea Market
Gyöngyház berakásos lakkozott fa mini paraván. Szép állapotban 40x30 cm 2384852
11726
394
Flea Market
Vörösréz iparművész zenélő doboz, fa betéttel, tárolórekeszekkel, a Love Story dallamával. Jelzett, kisebb kopásokkal, karcolásokkal, 15,5x15,5x7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft