https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000005/Dr-Marki-Sandor-Az-Ujkor-es-a-Legujabb-kor-tortenete-1-resz-A-Muveltseg-Konyvtara-~II2393680
2393680
15734
394
Books: History
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
LeÃrás:
Dr. Márki Sándor: Az Újkor és a Legújabb kor története. 1. rész. A Műveltség Könyvtára 3. köt. Bp.,1910, Athenaeum. Számos illusztrációval gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, fém plakettel, kissé kopott borÃtóval és gerinccel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras