Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 37

17623.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Orvostudomány: Jahn, Friedrich. :Auswahl der wirksamsten, einfachen und zusammengesetzten Arzneimittel, oder praktische Materia medika. I. köt.  Erfurt, 1797. Keyser, 468p. Korabeli kissé sérült, aranyozott bőrkötésben. Jó példány
17624.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17625.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fekete Miklós: Újszülöttgyógyászat. Bp., 1992, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
17626.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kalmár Zoltán: A gombák világa. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17628.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Charles Baudouin: Az önfegyelmezés művészete. (Psychaogia.) Völgyesi Ferenc előszavával. Ford.: Bán Aladár. Lélek és Természettudomány. Bp.,[1927], Novák Rudolf, 67+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.
17629.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17630.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Peterson-Mountfort-Hollom: Európai madarai. Bp., 1986, Gondolat. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17631.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
K. Stastny: Singvögel. Prága, 1980, Artia. Német nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált ornitológiai, énekesmadarakról szóló könyv. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17632.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jávorka Sándor-Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Második, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
17633.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Öveges - Molnár: Színes atomfizika. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
17634.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft