17625.
394. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
1930 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. Orvosi Napló. Bp., 1930, Posner-ny., II-VIII+3+82+16+IX-XV p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Kitöltetlen.