Festmények és grafikák Tételek száma: 222
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1141484
10060
394
Farkasfalvi Imre (1874-1943): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, antik sérült keretben 80×60 cm 2349049
10061
394
Fekete Sarolta (?-): Női portré, 2001. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38,5×26,5 cm 2198459
10062
394
55000
feLugossy László (1947-): T.U.L.. Szitanyomat, papír, apró foltokkal. Jelezve balra lent: T.U.L., középen S/13/15, azaz mindössze 15 példányban készült, gyűjtői ritkaság! Jelezve jobbra lent: FeLugossy L. '91. 86,5x60 cm. 2392359
10063
394
34000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, 40x28,5 cm 2391502
10064
394
Gádor Magda (1924-): Szövődmény (cím nélkül). Tus, karton. Jelzett. 30x19 cm 2393923
10065
394
Gerő András (1935): Martonvásári részlet. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 29x19,5 cm 2391106
10067
394
90000
Gross Arnold (1929-2015): Reneszánsz. Színes rézkarc, papír, jelzett. Próbanyomat "próba" jelzéssel". Lap alján apró folttal. Üvegezett fa keretben. 26,5x18,5 cm. 2385986
10068
394
14000
Gross Arnold (1929-2015): Tordai táj. Rézkarc, papír, jelzett. Lap alján apró folttal. Üvegezett fa keretben. 13x20,5 cm 2357589
10069
394
Gulyás Dénes (1927-2003): Virágok. Filctoll, papír, jelzett, 3×8x5,5 cm. 2393812
10070
394
95000
Gulyás Dénes (1927-2003): Vízparti táj (Dunakanyar?), 1982. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett. 80x110 cm 2342168
10071
394
Gy. Molnár István (1933-2010): Zárszámadó közgyűlés. Rézkarc, papír, jelzett. Fa keretben. 19×29 cm 2392418
10072
394
34000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 1/40. 49x65 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft