Festmények és grafikák Tételek száma: 222
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2387319
10097
394
Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Folyóparti nyírfák. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, alul kis festékhiánnyal, 20×23,5 cm 2380323
10098
394
Katymári Krizsán Antal (1916-1996): Fácános kép. Ofszet, papír. Jelzett. Számozott (50/6). Üvegezett fa keretben. 13,5×18,5 cm 2380325
10099
394
Katymári Krizsán Antal (1916-1996): Sugovica, a "Béke" alatt (Baja, Duna). Olaj, farost. Jelzett. Fa keretben. 40,5×66 cm 2380326
10100
394
Katymári Krizsán Antal (1916-1996): Játékbaba. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Fa keretben. 45×26 cm 2374263
10101
394
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Rőzsehordó. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 29,5×37 cm 2393162
10102
394
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Tiszaparti fák. Üvegezett, sérült keretben. 29x39 cm 2336382
10103
394
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Álmodozó női akt. Ceruza, papír. jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Paszpartuban, 26,5x43 cm 2336389
10104
394
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Támaszkodó női akt. Ceruza, papír. jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Paszpartuban, 26,5x43 cm 2385277
10105
394
50000
Komatina, Mito (1956-): Belgrád látképe, 1991. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben, 65x91 cm / Komatina, Mito (1956-), Serbian painter: Panorama of Belgrade (Beograd), 1991. Oil on canvas, signed. With description on a label on the reverse. Framed, 65x91 cm 2390840
10106
394
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fa keretben, 27,5x24,5 cm 2390879
10107
394
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Balatoni (fonyódi) horgász, 1941. Akvarell, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal 1943-ból. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 38x28,5 cm 2393915
10108
394
100000
Konok Tamás (1930-2020): Konstruktivista kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fa keretben. 28×28 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. Framed with glass.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft