Festmények és grafikák Tételek száma: 222
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2377002
10048
394
28000
Dús László (1941-): Kitörés (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: HC II/II. 64×89 cm 2390823
10049
394
24000
Dvorszky Anikó (1971-): "...Oh yes, darling...". Gouache, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Plexiüvegezett fa keretben, plexi sérült, 50×70 cm 2386776
10050
394
Edvi Illés Panni (1897-1978): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 48,5×61 cm 2386047
10051
394
Edvi Illés Panni (1897-1978): Dunakanyar. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 36,5×54 cm 2378925
10052
394
19000
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Hitetetlen Tamás, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm 2360250
10053
394
14000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Életfa dinamittal, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×15 cm 2374826
10054
394
Élesdy István (1912-1987): Vízparti táj. Akvarell, papír, jelzett. 25x33 cm 2393203
10055
394
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×27 cm 2392103
10056
394
Erdei Viktor (1879-1945): Szeretők. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban. 26x37 cm. 2390770
10057
394
42000
Turcsán Miklós (1944-): Tél. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal valamint Zichy Galéria címkéjével és bélyegzőjével. Fa keretben. 51x68 cm 2393715
10058
394
50000
Faragó Márton (1880-1956): Színpompás táj, 1914. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×45 cm 2387072
10059
394
Farkas László (?-?): Női portré. Ceruza, papír. Jelzett. Lapszéli szakadásokkal. 23x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft