1762. "Mária Terézia / Az uralkodói hivatalok helyreállítása" utánöntött, aranyozott, kétoldalas Br emlékérem, "HÁVEL PÁL BUDAPEST VII. HOLLÓ-UCCA 15" gyártói tokban. Szign.: Franz Xaver Würth (59mm) T:2 kopott aranyozás
Kína ~1950. Amerika-ellenes kínai fém propagandajelvény a Kínai Népköztársaság és a Koreai Népi Demokratikus Köztársaság zászlajával. Replika! T:2-
China ~1950. Chinese anti-American metal propaganda badge with the flag of the People's Republic of China and the Democratic People's Republic of Korea. Copy! C:VF