1762. "Mária Terézia / Az uralkodói hivatalok helyreállítása" utánöntött, aranyozott, kétoldalas Br emlékérem, "HÁVEL PÁL BUDAPEST VII. HOLLÓ-UCCA 15" gyártói tokban. Szign.: Franz Xaver Würth (59mm) T:2 kopott aranyozás