Bolhapiac Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2333251
11899
393
Flea Market
Vegyes bolha tétel, ~12 db, közte ezüst, mandzsettagombok, medálok stb. 2382165
11900
393
4400
Flea Market
Bronz hamutál/plakett, mindkét oldalán (enyhén pajzán) jelenettel, kis kopással, 11x9 cm 2382229
11901
393
Flea Market
Fém mini levélmérleg, kis rozsdafoltokkal, 11x5 cm 2382193
11902
393
Flea Market
J. Nowill & Sons Sheffield borotva szaru nyéllel, jelzett, a pengén csorbával, kis sérülésekkel, rozsdafoltokkal. h: 24 cm 2380858
11903
393
Flea Market
5 db különböző rózsafüzér 2185772
11904
393
Flea Market
12 db régi kulcs, rozsdásak 2381765
11905
393
Flea Market
Cvikker "Libál Lajos látszerész" feliratozott bőr tokban, 5×11 cm 2381770
11906
393
Flea Market
2329430
11907
393
Flea Market
2 db csont doboz réz díszítéssel, 3,5x5x4 cm, 4x6x4,5 cm 2333145
11908
393
Flea Market
Vegyes vallási tétel, 25 db-ös, közte füzér, medálok, kitűző stb. 2341057
11909
393
Flea Market
Vegyes gomb és felvarró tétel, jó állapotban 2365255
11910
393
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft