Bolhapiac Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2382873
11779
393
Flea Market
1929 "Stuller László elnök urunknak" Nagykanizsai Kerékpár Egylet serleg, kopottas állapotban, m: 18 cm 2379935
11780
393
Flea Market
Műbőr női öv szívecskés réz csattal, h: 84 cm 2379835
11781
393
Flea Market
Retró rózsa mintás kendők, 2 db, 60x60 cm és 70x70 cm 2379941
11782
393
Flea Market
Arena úszószemüveg, használt állapotban 2379927
11783
393
Flea Market
Három soros bizsu nyaklánc, celofán csomagolásban 2293599
11784
393
Flea Market
Elefánt figurák, 2 db, műgyanta, az egyiken sérülés, m: 6 cm és 4,5 cm 2293591
11785
393
Flea Market
Buddha figurák, 2 db, műgyanta, m: 4 cm és 4,5 cm 2312645
11786
393
Flea Market
Bizsu nyaklánc tétel 8 db 2343598
11787
393
Flea Market
Fém tálca, 2 db alátéttel és kiöntővel, 24×15 cm, d: 6 és 10 cm 2384398
11788
393
Flea Market
Régi Massi Tools Standard 20m textil mérőszalag, sérült szalag, d: 13 cm 2384429
11789
393
Flea Market
Vegyes kalaptű, bross és mandzsettagomb tétel 2312649
11790
393
Flea Market
Kis bizsu tétel két hímzett tartóval 7x12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft