J. Nowill & Sons Sheffield borotva szaru nyéllel, jelzett, a pengén cs... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/J-Nowill-Sons-Sheffield-borotva-szaru-nyellel-jelzett-a-pengen-csorbaval-kis-serulesekke~II2382193
2382193
11902
393
Flea Market
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: J. Nowill & Sons Sheffield borotva szaru nyéllel, jelzett, a pengén csorbával, kis sérülésekkel, rozsdafoltokkal. h: 24 cm
: nagy_andras