Folyamatos online aukciĂłk
TĂ©tel

Kikiáltási ár:

17 000 Ft

Leírás:

Joanne Cabassutio: Notitia Conciliorum Sanctae Ecclesiae. In qua elucidantur exactissime tum Sacri Canones, tum veteres, novique Ecclesia Ritus, tum praecipuae Partes Ecclesiastica Historiae. I-II. köt. Agriae-Tyrnaviae, 1758-1750, Typis Franc. Ant. Royer-Typis Academicis Societ. Jesu, 19 sztl. lev.+330 p.; 3 sztl. lev. +334 p.+24 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, bordázott egészbőr-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylappal, az utolsó lapon 2 viaszpecséttel, 3 bélyegzéssel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • HĂ©tfĹ‘: 12-17
  • KeddtĹ‘l Szerdáig: 10-17
  • CsĂĽtörtök: 10-19
  • PĂ©ntek: zárva
  • HĂ©tvĂ©ge: zárva

  PĂ©nztárhoz