Könyvek: Vallás

Tételek száma: 32

Joanne Cabassutio: Notitia Conciliorum Sanctae Ecclesiae. In qua elucidantur exactissime tum Sacri Canones, tum veteres, novique Ecclesia Ritus, tum praecipuae Partes Ecclesiastica Historiae. I-II. köt. Agriae-Tyrnaviae, 1758-1750, Typis Franc. Ant. Royer-Typis Academicis Societ. Jesu, 19 sztl. lev.+330 p.; 3 sztl. lev. +334 p.+24 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, bordázott egészbőr-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylappal, az utolsó lapon 2 viaszpecséttel, 3 bélyegzéssel.
17284.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00
17285.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vanyó László: Az egyházatyák Bibliája és az ókeresztény exegézis története, módszere. Septuaginta, Diatesszaron, Vetus Latina, Vulgata. Vác, 2002, Jel Könyvkiadó. Papírkötésben, szép állapotban.
17286.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Aristeides Papadakis - John Meyendorff: A keresztény Kelet és a pápaság felemelkedése.Az egyház 1071 és 1453 között. Bizánc világa VI. Bp, 2002, Bizantinológiai Intézeti Alapítvány. Papírkötésben, jó állapotban.
17287.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17288.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Imre lajos hivatás és élet: Hivatás és élet. Elmélkedések, prédikációk, előadások. Cluj-Kolozsvár, 1938, Minerva. Kiadói kissé sérült papírkötés, sérült gerinccel.
17289.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17290.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Buda, 1849, A Magyar Királyi Egyetem betűivel, 1 t.+8+400+4 p.+7 t.(metszetek.) Oldalszámozáson belül egy egészoldalas metszettel. Korabeli egészbőr-kötésben, rossz állapotban, sérült, szétvált borítóval és gerinccel, szétvált kötéssel, foltos lapokkal, két lapon szöveget is érintő hiánnyal, a lapokon apró szúette lyukakkal, hiányzó lapokkal (274-283. oldalak között.)
17291.

Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos könyv. Buda, 1849, A' Magyar Királyi Egyetem betűivel, 1 t.+8+400+4 p.+7 t.(metszetek.) Oldalszámozáson belül egy egészoldalas metszettel. Korabeli egészbőr-kötésben, rossz állapotban, sérült, szétvált borítóval és gerinccel, szétvált kötéssel, foltos lapokkal, két lapon szöveget is érintő hiánnyal, a lapokon apró szúette lyukakkal, hiányzó lapokkal (274-283. oldalak között.)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vegyes Scolar Vallástörténet sorozat könyvtétel, 2 db. Mark Galli: Assisi Szent Ferenc és kora. Bp, 2003, Scolar Kiadó. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. + Graham Tomlin: Luther és kora. Bp, 2003, Scolar Kiadó. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
17292.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Valdens hősök - Arnaud krónikája. Fordította és bevezetéssel ellátta Dr. Német Gábor. Az előszót Dr. Ravasz László írta. A címlap Buday György fametszőművész munkája. Bp., 1933, magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
17293.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bangha Béla S. J.: Az oltár titka. Jelen van-e Krisztus az Oltáriszentségben? Bp, én., a Magyar Kultúra kiadása. Második kiadás. Papírkötésben, kopott, foltos borítóval. Egy kivágás van a címlapon.
17294.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Serédi Jusztinián öt beszéde. Bp, 1943, Jelenkor. Papírkötésben, kissé foltos borítóval. Intézményi bélyegzővel ellátva.
17295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft